سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

تلفن دفتر فروش: 33136822-021

پرسش های متداول

خانه » پرسش های متداول

ثبت نام در آرکالند به راحتی و توسط شماره تلفن همراه انجام می شود. برای ثبت نام شما می­بایست از بالای وبسایت بر روی گزینه “ورود | ثبت نام” کلیک نمایید و بعد از وارد کردن شماره موبایل، کدی در جهت بررسی معتبر بودن شماره تلفن وارد شده، برای شما ارسال می شود. با کلیک بر روی گزینه “ورود به آرکالند”، صفحه وارد کردن کد به شما نمایش داده خواهد شد، پس از وارد کردن کد، عملیات ثبت نام شما انجام خواهد شد.

بله، برای ثبت هرگونه سفارش، باید از طریق وبسایت و گزینه “ورود | ثبت نام” در سایت ثبت نام و اطلاعات کاربری خود را تکمیل نمایید.

خیر، تمامی سفارشات باید به صورت آنلاین و از طریق وبسایت انجام شوند.

خیر، تمامی سفارشات به صورت آنلاین و از طریق وبسایت آرکالند انجام می شود و امکان ثبت و خرید حضوری وجود ندارد.

خیر، تمامی سفارشات فقط از طریق روش های مشخص شده و در زمان مقرر برای کاربران ارسال می شود.

امکان پرداخت درب منزل فقط برای مشتریان ساکن تهران امکان پذیر بوده و این کار صرفا از طریق دستگاه های کارتخوان سیار امکان پذیر می باشد.

بله، کاربران گرامی می توانند در حین ثبت سفارش در مرحله مشخص کردن محل تحویل سفارش، شخص اطلاعات تحویل گیرنده را مشخص نمایند تا سفارش به این محل و شخص معرفی شده تحویل داده شود.

ثبت سفارش در وبسایت آرکالند در هر ساعت از شبانه روز قابل انجام بوده و کاربران می توانند بعد از ثبت نام در سایت، سفارش خود را ثبت نمایند.

در حالت کلی سفارش کالاهای ناموجود امکان پذیر نمی باشد، مگر آنکه این کالا ها در زمان دیگری در وبسایت موجود شوند.

مشتریان گرامی ساکن تهران می توانند سفارشات خود را به یکی از روش های کارت به کارت و یا درب منزل تسویه نمایند، این عملیات برای مشتریان ساکن در دیگر استان ها نیز به صورت کارت به کارت قابل انجام می باشد.

قالب وودمارت پلاس دارای اپلیکیشن اندروید اختصاصی ( حرفه ای فروشگاهی ) میباشد ، دموی این اپلیکیشن را میتوانید ازینجا دانلود نمایید
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من