سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

تلفن دفتر فروش: 33136822-021

قوانین و مقررات

خانه » قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

آرکالند با تکیه بر احترامی که برای کاربران خود قائل است، خود را موظف می­داند تا مشتریان خود را قوانین تنظیم شده در فروشگاه آرکالند آشنا نماید. بدین منظور مشتریان عزیز به منظور استفاده از خدمات ارائه شده در این فروشگاه، می بایست قوانین مشخص شده را به صورت دقیق مطالعه نمایند.

توجه داشته باشید که ورود شما به وب‌سایت آرکالند با حساب کاربری شخصی و ثبت سفارش، به منزله آگاهی از قوانین و مقررات آرکالند و پذیرفتن کامل آنهاست.

با توجه به اینکه فعالیت‌های فروشگاه اینترنتی آرکالند منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است، کاربران وبسایت نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه هستند. لازم به ذکر است استمرار در استفاده از خدمات ارائه شده در فروشگاه آرکالند، به معنای توافق در این مورد و تغییراتی احتمالی است که به‌صورت پیوسته در این صفحه به‌روزرسانی خواهد شد.

مفهوم مشتری یا کاربر

منظور از مشتری یا کاربر، شخصی است که اطلاعات شخصی خود را در فرم ثبت‌نام آرکالند ثبت کرده باشد و با استفاده از این اطلاعات، از خدمات ارائه شده از آرکالند مانند ثبت سفارش یا هرگونه خدمات دیگر استفاده نماید.

با توجه به تعریف مشتری از نظر قانون تجارت الکترونیک می تواند گفت مشتری یا مصرف‌کننده، هر شخصی است که به هر دلیلی به غیر از تجارت یا شغل حرفه‌ای، به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند و با توجه به اینکه آرکالند یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین تابع قانون تجارت الکترونیک است، این تعریف برای کلیه قوانین وب‌سایت معتبر است.

تعامل شما با آرکالند برای ارائه خدمات، مکاتبات و پاسخ‌گویی‌ها از طریق ارتباطات الکترونیکی صورت می‌پذیرد و به این ترتیب با استفاده از خدمات وب‌سایت، شما به‌صورت ضمنی توافق کرده‌اید که آرکالند به درخواست‌های شما از طریق ارتباطات الکترونیکی پاسخگو باشد.

آرکالند ممکن است به منظور برقراری ارتباط با شما و یا اطلاع رسانی های مهم و اخبار وبسایت و همچنین خدمات و سرویس‌های ویژه یا تخفیف‌ها، از اطلاعات تماس اعلام شده از سمت مشتری به منظور ارسال پیامک یا ایمیل استفاده نماید.

قالب وودمارت پلاس دارای اپلیکیشن اندروید اختصاصی ( حرفه ای فروشگاهی ) میباشد ، دموی این اپلیکیشن را میتوانید ازینجا دانلود نمایید
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من